Rejestracja na webinar

PBC zaprasza na webinar:
Izabella Anuszewska (Client Director, Kantar Polska) oraz Renata Krzewska (Prezes spółki Polskie Badania Czytelnictwa) zaprezentują nową w Polsce, a już stosowaną na świecie, metodologię i wyniki pokazywania zasięgu prasy z podziałem na platformy czytania. Wszystkie media: prasa, radio i telewizja przechodzą transformację platform korzystania z treści. Zobaczcie koniecznie gdzie dziś jest prasa oraz kto czyta prasę drukowaną a kto cyfrową.
Spotkanie odbędzie się w trybie online.
Termin: 29.03.2023 r. w godz. 11:00 
Żeby zgłosić chęć uczestnictwa w wydarzeniu wystarczy wypełnić poniższy formularz. Rejestracja trwa do 28.03 do godz. 9:00.
prelegentki
IA5
Izabella Anuszewska
Client Director, Kantar Polska

Z wykształcenia matematyczka i psycholożka (UW), doktor socjologii (IFiS PAN). Pracę zawodową rozpoczęła w 1995 roku w MillwardBrown SMG/KRC. Obecnie jest dyrektorem pionu badawczego w Kantar Polska SA. Od początku zaangażowana w rozwój standardowych trackingowych badań medialnych (w tym  badania czytelnictwa PBC).

Jest członkiem Global Readership Advisory Panel, uczestniczka i prelegentka na wielu konferencja branżowych, międzynarodowych sympozjach (Print and Digital Research Forum), autorka publikacji naukowych i fachowych oraz wykładów.

Renata Krzewska
Renata Krzewska
Prezes Zarządu PBC

Solidne interdyscyplinarne wykształcenie (techniczne, MBA, psychologiczne, studia doktoranckie z zarządzania strategicznego). Ponad 20 lat praktyki w budowaniu  i rozwoju biznesów medialnych (prasa, internet, radio, tv). W latach 2019-2021 Prezes ZKDP i osoba odpowiedzialna za  połączenie struktur ZKDP i PBC. Od 2022 roku Prezes PBC.

REJESTRACJA

Rejestracja na to wydarzenie jest już niedostępna.