Weranda

TYTUŁ: Weranda

CZĘSTOTLIWOŚĆ: miesięcznik
TYP: Płatny
ZASIĘG: Ogólnopolski
OPIS TYTUŁU: Weranda" – to luksusowy miesięcznik o wnętrzach, ogrodach i sztuce. W każdym numerze nasz czytelnik znajdzie sesje prezentujące piękne rezydencje, domy, apartamenty i ogrody. Przedstawiamy najlepszych architektów i dizajnerów. Opisujemy nowości. Podpowiadamy, gdzie zrobić zakupy dla domu. Odkrywamy tajniki sztuki i kolekcjonerstwa.
Średnia objętość 148 str.
Podstawowa cena egzemplarzowa -
Wymiary

295 mm wysokości

225 mm szerokości
Rodzaj papieru

Okładka: kreda 250 glakier UV błysk

Środek: Papier  Galerie Fine Gloss 70 i 80 g
Cennik reklam Link do cennika

KONTAKT

Wydawnictwo Te-Jot Sp. z o.o. Spółka Komandytowa
02-612 Warszawa
www.wrozka.com.pl
SPRZEDANE ROCZNE EGZEMPLARZE
Weranda
Średnia
Sprzedaż wydań drukowanych 21 318
INFORMACJE WYDAWCY
PORTFOLIO TYTUŁU

Zdjęcia - setki zdjęć, które inspirują do zmian w wystroju naszych domów i mieszkań Porady - niezwykłe aranżacje i praktyczne porady na urządzenie salonów, sypialni, kuchni i łazienek Sztuka - przewodnik po najciekawszych wystawach i galeriach , portrety artystów Trendy – nowości we wzornictwie i nowości rynkowe Kuchnia – wykwintne przepisy z Polski i całego świata

Więcej informacji znajduje się na stronie:

Źródło: Polskie Badania Czytelnictwa: Audyt PBC oraz Badanie PBC „Zaangażowanie w reklamę”. Licencja – wyniki badania mogą być wykorzystywane bez ograniczeń czasowych i bez dodatkowych opłat, pod warunkiem wskazania w każdym przypadku ich źródła. Licencja nie obejmuje prawa modyfikowania wyników (w szczególności tworzenia z nich nowych wskaźników i elementów nowych wyników), ani wykorzystywania ich jako przedmiotu transakcji handlowej, za wyjątkiem płatnego rozpowszechniania artykułów prasowych internetowych, audycji radiowych i programów telewizyjnych.