Teraz Wilanów

TYTUŁ: Teraz Wilanów

CZĘSTOTLIWOŚĆ: miesięcznik
TYP: Bezpłatny
ZASIĘG: Lokalny
OPIS TYTUŁU: Miesięcznik Teraz Wilanów to nowa jakość na rynku bezpłatnej prasy lokalnej, adresowany do mieszkańców Warszawy – Wilanowa, Konstancina-Jeziornej, Zawad i Powsina. W miesięczniku poruszamy wszelkie tematy interesujące mieszkańców tej części stolicy: styl życia, kultura, moda, ciekawe miejsca, zdrowie, wnętrza i motoryzacja. W Teraz Wilanów publikujemy także relacje z ciekawych podróży i interesujących wydarzeń, a także aktualne informacje o tym co się dzieje w dzielnicy. Jednym z naszych celów jest promowanie Wilanowa, Zawad i Konstancina-Jeziornej.
Średnia objętość 50 str.
Podstawowa cena egzemplarzowa -
Wymiary

240 mm wysokości

170 mm szerokości
Rodzaj papieru

Okładka: kreda błyszcząca

Środek: kreda błyszcząca
Cennik reklam -

KONTAKT

CAAM Sp. z o.o.
ul. Pory 78
02-757 Warszawa
www.teraz-wilanow.pl
ROZPOWSZECHNIONE EGZEMPLARZE ROCZNIE
Teraz Wilanów
Średnia
Egzemplarze rozpowszechnione bezpłatnie ogółem 8 272
INFORMACJE WYDAWCY
EVENTY

Wystawa I LOVE WILANÓW, Dzień Dziecka w Wilanowie, Dzień sąsiada, Back to School

DODATKOWE AKTYWNOŚCI

Organizacja wystaw, eventów, castingi i pokazy mody dzieciecej, współorganizacja z Urzędem Dzielnicy Wilanów i Centrum Kultury Wilanów imprez, m.in. konkurs na najładniejszą wystawę sklepową, najpiękniejszą iluminację, czy najpiękniejszy ogród, patronat medialny nad wydarzeniami kulturalnymi organizowanymi w Wilanowie i Konstancinie-Jeziornie.

Więcej informacji znajduje się na stronie:

Źródło: Polskie Badania Czytelnictwa: Audyt PBC oraz Badanie PBC „Zaangażowanie w reklamę”. Licencja – wyniki badania mogą być wykorzystywane bez ograniczeń czasowych i bez dodatkowych opłat, pod warunkiem wskazania w każdym przypadku ich źródła. Licencja nie obejmuje prawa modyfikowania wyników (w szczególności tworzenia z nich nowych wskaźników i elementów nowych wyników), ani wykorzystywania ich jako przedmiotu transakcji handlowej, za wyjątkiem płatnego rozpowszechniania artykułów prasowych internetowych, audycji radiowych i programów telewizyjnych.