Polityka

TYTUŁ: Polityka

CZĘSTOTLIWOŚĆ: tygodnik
TYP: Płatny
ZASIĘG: Ogólnopolski
OPIS TYTUŁU: POLITYKA już od 60 lat towarzyszy polskim przemianom i polskiej rzeczywistości. Jest przy tym od czasów zmiany formatu (1995) jednym z najchętniej kupowanych tygodników opinii. Niezmiennie cieszy się olbrzymią lojalnością wśród swoich czytelników. Siłą POLITYKI jest wyjątkowy, międzypokoleniowy zespół dziennikarzy i publicystów, komentatorów i felietonistów oraz redaktorów. W ocenie czytelników ale i ekspertów rynkowych POLITYKA, pod redakcją Jerzego Baczyńskiego, jest ceniona za rzetelność, rozsądek, fachowość i trafność w analizowaniu wydarzeń, zjawisk i trendów we wszystkich istotnych dziedzinach życia w Polsce, Europie i na świecie.
Średnia objętość 116 str.
Podstawowa cena egzemplarzowa -
Wymiary

272 mm wysokości

205 mm szerokości
Rodzaj papieru

Okładka: Royal Roto Glos 115 gsm

Środek: Primapress 54 gsm
Cennik reklam Link do cennika

KONTAKT

Polityka Sp. z o.o. Spółka Komandytowo-Akcyjna
ul. Słupecka 6
02-309 Warszawa
polityka.pl
GRUPA DOCELOWA

PŁEĆ

  • Mężczyźni
  • Kobiety

WIEK

SPRZEDANE ROCZNE EGZEMPLARZE
Polityka
Średnia
Sprzedaż wydań drukowanych 72 546
Sprzedaż e-wydań 22 023
CZYTELNICTWO
czytelnictwo przeciętnego wydania pisma
0
zaangażowanie w reklamę logo pbc plannera
adexposure wskaźnik mediaplanu
0
kontaktów
adexposuretime wskaźnik mediaplanu
0
sekund
INFORMACJE WYDAWCY
PORTFOLIO TYTUŁU

Wydania specjalne POLITYKI: 1. Niezbędnik Inteligenta - przewodnik po świecie aktualnych idei i trendów 2. Pomocnik Historyczny - popularnonaukowe monografie historyczne. 3. Pomocnik Historyczny - seria Biografie - portrety wybitnych postaci na tle epoki. 4. Poradnik Psychologiczny JA MY ONI - kompendium wiedzy psychologicznej. 5. Omnibus - zbiór zadań dla ceniących rozkosze łamania głowy.

EVENTY

Paszporty POLITYKI - jedne z najbardziej prestiżowych nagród kulturalnych w Polsce, wysoko cenione przez artystów, jak i krytyków sztuki. Nagrody Historyczne POLITYKI - najstarsza w Polsce nagroda przyznawana publikacjom dot. najnowszej historii Polski. Nagrody Naukowe POLITYKI - program stypendialny dla młodych naukowców. Nagroda Architektoniczna POLITYKI - chcemy, żeby w Polsce było ładniej.

DODATKOWE AKTYWNOŚCI

POLITYKA CYFROWA - dostęp do POLITYKI i jej wydawnictw specjalnych w każdym miejscu, o każdej porze i na wielu nośnikach.

Więcej informacji znajduje się na stronie:

Źródło: Polskie Badania Czytelnictwa: Audyt PBC oraz Badanie PBC „Zaangażowanie w reklamę”. Licencja – wyniki badania mogą być wykorzystywane bez ograniczeń czasowych i bez dodatkowych opłat, pod warunkiem wskazania w każdym przypadku ich źródła. Licencja nie obejmuje prawa modyfikowania wyników (w szczególności tworzenia z nich nowych wskaźników i elementów nowych wyników), ani wykorzystywania ich jako przedmiotu transakcji handlowej, za wyjątkiem płatnego rozpowszechniania artykułów prasowych internetowych, audycji radiowych i programów telewizyjnych.