Formularz wydawcy

Polityka

TYTUŁ: Polityka

CZĘSTOTLIWOŚĆ: Tygodnik
TYP: Płatny
ZASIĘG: Ogólnopolski
OPIS TYTUŁU:

POLITYKA już od 65 lat towarzyszy polskim przemianom i polskiej rzeczywistości. Jest przy tym najchętniej kupowanym tygodnikiem opinii. Niezmiennie cieszy się olbrzymią lojalnością wśród swoich czytelników. Siłą POLITYKI jest wyjątkowy, międzypokoleniowy zespół dziennikarzy i publicystów, komentatorów i felietonistów oraz redaktorów. W ocenie czytelników ale i ekspertów rynkowych POLITYKA, pod redakcją Jerzego Baczyńskiego, jest ceniona za rzetelność, rozsądek, fachowość i trafność w analizowaniu wydarzeń, zjawisk i trendów we wszystkich istotnych dziedzinach życia w Polsce, Europie i na świecie.

Średnia objętość 108 str.
Podstawowa cena egzemplarzowa 9.9 zł
Wymiary

272 mm wysokości

205 mm szerokości
Rodzaj papieru

Okładka: Royal Roto Glos 115 gsm

Środek: Publipress 49 gsm
Cennik reklam Link do cennika

KONTAKT

Polityka Sp. z o.o. Spółka Komandytowo-Akcyjna
02-309 Warszawa
https://www.polityka.pl
GRUPA DOCELOWA

PŁEĆ

  • Mężczyźni
  • Kobiety

WIEK

SPRZEDAŻ WYDANIA W KWARTALE SUMA: 1 046 033
-
Sprzedaż Wydania 80 464
Sprzedaż Wydania Drukowanego 55 379
Sprzedaż E-wydania 25 086
Marka i jej treść w internecie Gemius/PBI
-
Strona internetowa www.polityka.pl
RU (liczba realnych uzytkowników) 936 252
PV (liczba odsłon) 3 056 704
Nazwa Facebook TygodnikPolityka
Liczba "Lubię to" 311 323
Czytelnictwo
-
Czytelnictwo Przeciętnego Wydania 318 721
INFORMACJE WYDAWCY
PORTFOLIO TYTUŁU

1. Niezbędnik Inteligenta - przewodnik po świecie aktualnych idei i trendów. 2. Pomocnik Historyczny - monografie historyczne. 3. Pomocnik Historyczny - Biografie - portrety wybitnych postaci. 4. Poradnik Psychologiczny JA MY ONI - kompendium wiedzy psychologicznej. 5. Salon - pismo o architekturze, wnętrzach, sztuce i stylach życia. 6. Omnibus - pismo dla ceniących rozkosze łamania głowy.

EVENTY

Paszporty POLITYKI - jedne z najbardziej prestiżowych nagród kulturalnych w Polsce, wysoko cenione przez artystów, jak i krytyków sztuki. Nagrody Historyczne POLITYKI - najstarsza w Polsce nagroda przyznawana publikacjom dot. najnowszej historii Polski. Nagrody Naukowe POLITYKI - program stypendialny dla młodych naukowców. Nagroda Architektoniczna POLITYKI - chcemy, żeby w Polsce było ładniej.

DODATKOWE AKTYWNOŚCI

POLITYKA.PL - subskrypcyjny serwis internetowy do tygodnika Polityka umożliwiający dostęp tytułów z portfolio wydawnictwa (dwutygodnik Forum, miesięczniki popularno-naukowe Świat Nauki i Wiedza i Życie) oraz do wydawnictw specjalnych w każdym miejscu i o każdej porze i na wielu nośnikach.

POD TYM LINKIEM MOŻESZ POBRAĆ RAPORT: