Formularz wydawcy

Ogólnopolskie Pismo Rynku FMCG Hurt & Detal

TYTUŁ: Ogólnopolskie Pismo Rynku FMCG Hurt & Detal

CZĘSTOTLIWOŚĆ: Miesięcznik
TYP: Bezpłatny
ZASIĘG: Ogólnopolski
OPIS TYTUŁU:

Miesięcznik Hurt & Detal - to jedno z najbardziej znaczących na rynku polskiej prasy branżowej (handlowej), ogólnopolskie pismo rynku FMCG. Ukazuje się nieprzerwanie od blisko 12 lat, a dociera co miesiąc zarówno do placówek handlu detalicznego (kanał tradycyjny, sieciowy, nowoczesny), jak i hurtowego na terenie całej Polski. Artykuły redakcyjne powstające bezpośrednio w sklepach, nowoczesna szata graficzna, ciekawe artykuły, poradniki i wiele, wiele nowości produktowych – to m.in. dzięki temu miesięcznik Hurt & Detal jest tak ceniony i lubiany zarówno przez Detalistów, jak i branżę FMCG.

Średnia objętość 130 str.
Podstawowa cena egzemplarzowa -
Wymiary

290 mm wysokości

205 mm szerokości
Rodzaj papieru

Okładka: 130-150g/m2

Środek: 70-80g/m2
Cennik reklam Link do cennika

KONTAKT

Fischer Trading Group Sp. z o.o.
00-112 Warszawa
https://www.hurtidetal.pl
INFORMACJE WYDAWCY
PORTFOLIO TYTUŁU

„Świąteczne Inspiracje” - Książka Kucharska ze świątecznymi przepisami

EVENTY

„Złoty Paragon - Nagroda Kupców Polskich” - największy ogólnopolski konkurs, w którym liderów rynku FMCG (produkty) wybierają Kupcy. Wydarzenie cykliczne od roku 2011. Wręczenie prestiżowych statuetek „Złoty Paragon” i wyróżnień odbywa się co roku podczas uroczystej Gali w Teatrze Kamienica.

DODATKOWE AKTYWNOŚCI

Miesięcznik Hurt & Detal, dzięki drugiemu tytułowi z portfolio wydawnictwa: anglojęzycznemu magazynowi Food from Poland, dostępny jest również z własnego stoiska prasowego podczas zagranicznych targów spożywczych: ISM , IFE , PLMA , ANUGA i SIAL. Elektroniczna wersja Hurt & Detal przesyłana jest również drogą mailową do ponad 20.000 detalistów za pośrednictwem systemu AdNews24.pl.