Mały Gość Niedzielny

TYTUŁ: Mały Gość Niedzielny

CZĘSTOTLIWOŚĆ: miesięcznik
TYP: Płatny
ZASIĘG: Ogólnopolski
OPIS TYTUŁU: „Mały Gość Niedzielny” to ogólnopolski miesięcznik dla dzieci i młodzieży. Ukazuje się od 1926 roku. „Mały Gość Niedzielny” to 48 stron co miesiąc, z propozycjami ciekawych akcji lub z interesującymi dodatkami w postaci płyt CD, DVD, plakatów itp. Redakcja podejmuje też wiele akcji społecznych angażujących czytelników oraz przygotowuje materiały duszpasterskie na Msze święte niedzielne, I piątki miesiąca, nabożeństwa różańcowe i na Roraty.
Średnia objętość 48 str.
Podstawowa cena egzemplarzowa -
Wymiary

280 mm wysokości

210 mm szerokości
Rodzaj papieru

Okładka: LWC 70g

Środek: LWC 70g
Cennik reklam Link do cennika

KONTAKT

Instytut Gość Media
ul. Wita Stwosza 11
40-042 Katowice
www.igomedia.pl
SPRZEDANE ROCZNE EGZEMPLARZE
Mały Gość Niedzielny
Średnia
Sprzedaż wydań drukowanych 33 988
Sprzedaż e-wydań 24
INFORMACJE WYDAWCY
PORTFOLIO TYTUŁU

WIARA, WIEDZA, PODRÓŻE, PRZYRODA, NAUKA, HISTORIA, ROZRYWKA

EVENTY

Szereg regularnych działań cieszących się w całej Polsce dobrą opinią w środowisku kościelnym oraz wśród rodzin, dla których wartości chrześcijańskie nie są obojętne. Są to akcję związane z produkcją pomocy duszpasterskich wraz z ich pełnym opisem, ideą oraz informacją jak ją przeprowadzić.

DODATKOWE AKTYWNOŚCI

Regularne inserty w postaci pomysłowych gadżetów lub płyt z filmami lub z muzyką na płytach.

Więcej informacji znajduje się na stronie:

Źródło: Polskie Badania Czytelnictwa: Audyt PBC oraz Badanie PBC „Zaangażowanie w reklamę”. Licencja – wyniki badania mogą być wykorzystywane bez ograniczeń czasowych i bez dodatkowych opłat, pod warunkiem wskazania w każdym przypadku ich źródła. Licencja nie obejmuje prawa modyfikowania wyników (w szczególności tworzenia z nich nowych wskaźników i elementów nowych wyników), ani wykorzystywania ich jako przedmiotu transakcji handlowej, za wyjątkiem płatnego rozpowszechniania artykułów prasowych internetowych, audycji radiowych i programów telewizyjnych.