Handel

TYTUŁ: Handel

CZĘSTOTLIWOŚĆ: miesięcznik
TYP: Płatny
ZASIĘG: Ogólnopolski
OPIS TYTUŁU:

Miesięcznik „Handel” jest jednym z najstarszych fachowych czasopism skierowanych do branży FMCG, zarówno detalu, hurtu, jak i producentów. Ukazuje się na rynku od 1993 r. Porusza najważniejsze tematy z punktu widzenia właścicieli sklepów niezależnych, franczyzowych i ajencyjnych, a także zarządzających hurtowniami. Artykuły o charakterze edukacyjnym wspierają czytelników w prowadzeniu biznesu, natomiast poświęcone trendom konsumenckim, kierunkom rozwoju rynku FMCG oraz kategoriom produktowym pomagają podejmować najlepsze decyzje zakupowe.

Średnia objętość 100 str.
Podstawowa cena egzemplarzowa 25 zł
Wymiary

280 mm wysokości

215 mm szerokości
Rodzaj papieru -
Cennik reklam -

KONTAKT

VFP Communications Ltd. Sp. z o.o.
00-710 Warszawa
www.media.com.pl
ROZPOWSZECHNIANIE WYDANIA W KWARTALE SUMA: 159 414
-
Rozpowszechnianie Wydania 79 707
Sprzedaż wydania 52
Rozpowszechnianie Bezpłatne Wydania 79 656
Marka i jej treść w internecie
-
Strona internetowa www.magazynhandel.pl
INFORMACJE WYDAWCY
PORTFOLIO TYTUŁU

Raporty specjalne w każdym numerze „Handlu”. Newsletter i portal Handelextra.pl dla branży FMCG. Analizy i raporty dotyczące poszczególnych kategorii produktowych.

EVENTY

Coroczna uroczysta gala, na której ogłaszane są wyniki konkursu Hit Handlu. Najlepiej sprzedające się produkty w kilkudziesięciu kategoriach, wybrane przez czytelników „Handlu”, odzwierciedlają m.in. najnowsze trendy na rynku FMCG. Jeden z konkursów o najdłuższej historii w branży FMCG, organizowany od 1999 r. Dodatkowo nagrody specjalne w kilku kategoriach przyznaje redakcja „Handlu”.

DODATKOWE AKTYWNOŚCI

1. „Handel” jako jedyny reprezentuje Polskę w jury międzynarodowego konkursu World Tour na najbardziej innowacyjne produkty spożywcze wprowadzone na świecie. 2. Patronuje i aktywnie uczestniczy w najważniejszych wydarzeniach branży FMCG. 3. Uczestniczy w konferencjach organizowanych przez VFP Communications i patronuje im.

POD TYM LINKIEM MOŻESZ POBRAĆ RAPORT: