Ekran TV

TYTUŁ: Ekran TV

CZĘSTOTLIWOŚĆ: dwutygodnik
TYP: Płatny
ZASIĘG: Ogólnopolski
OPIS TYTUŁU: EKRAN TV to ogólnopolskie czasopismo, które weszło na rynek w 2002 roku i szybko zyskało grono stałych czytelników i zwolenników. Ekran TV posiada atrakcyjną i użyteczną formułę dwutygodnika, dzięki czemu chętnie sięgają po niego telewidzowie, którzy wolą kupować program tv raz na dwa tygodnie.
Średnia objętość 80 str.
Podstawowa cena egzemplarzowa -
Wymiary

278 mm wysokości

200 mm szerokości
Rodzaj papieru

Okładka: SCB-52g

Środek: SCB-52g
Cennik reklam Link do cennika

KONTAKT

Oficyna Wydawnicza "Press - Media"
ul. Wojska Polskiego 3
39-300 Mielec
www.pressmedia.com.pl
SPRZEDANE ROCZNE EGZEMPLARZE
Ekran TV
Średnia
Sprzedaż wydań drukowanych 24 427
INFORMACJE WYDAWCY
PORTFOLIO TYTUŁU

Obszerny serwis programowy stacji naziemnych i satelitarnych, plotki i ciekawostki z życia gwiazd, streszczenia seriali, rubryki poradnikowe, horoskop i krzyżówki

DODATKOWE AKTYWNOŚCI

Konkursy krzyżówkowe z nagrodami.

Więcej informacji znajduje się na stronie:

Źródło: Polskie Badania Czytelnictwa: Audyt PBC oraz Badanie PBC „Zaangażowanie w reklamę”. Licencja – wyniki badania mogą być wykorzystywane bez ograniczeń czasowych i bez dodatkowych opłat, pod warunkiem wskazania w każdym przypadku ich źródła. Licencja nie obejmuje prawa modyfikowania wyników (w szczególności tworzenia z nich nowych wskaźników i elementów nowych wyników), ani wykorzystywania ich jako przedmiotu transakcji handlowej, za wyjątkiem płatnego rozpowszechniania artykułów prasowych internetowych, audycji radiowych i programów telewizyjnych.