Automobilista

TYTUŁ: Automobilista

CZĘSTOTLIWOŚĆ: miesięcznik
TYP: Płatny
ZASIĘG: Ogólnopolski
OPIS TYTUŁU: Pierwszy polski miesięcznik poświęcony zabytkowej i klasycznej motoryzacji. W każdym numerze artykuły poświęcone renowacji, porady techniczne, prezentacja narzędzi służących do odbudowy pojazdów. Dla czytelników „Automobilista” wyznacza standardy renowacji, stanowi nieodzowną pomoc w zakresie doradztwa technicznego, prezentuje także historię motoryzacji i ludzi ją tworzących. Tylko u nas wiele informacji historycznych niedostępnych w innych źródłach. Pokazujemy najciekawsze imprezy klasycznej motoryzacji, nie tylko w Polsce, ale na całym świecie. Prezentujemy muzea, które warto odwiedzić.
Średnia objętość 100 str.
Podstawowa cena egzemplarzowa 14.50 zł
Wymiary

-

-
Rodzaj papieru -
Cennik reklam -

KONTAKT

Automobilista Sp. z o.o.
ul. Mińska 65
03-828 Warszawa
automobilista.com.pl
SPRZEDANE ROCZNE EGZEMPLARZE
Automobilista
Średnia
Sprzedaż wydań drukowanych 5 246
Sprzedaż e-wydań 23
INFORMACJE WYDAWCY
DODATKOWE AKTYWNOŚCI

Automobilista jest patronem medialnym większości imprez oldtimerowych odbywających się w Polsce. Są to wielkie imprezy takie jakvWarsaw Oldtimer Show, MotoShow Poznań, AutoNostalgia i mniejsze, lokalne zloty inspirujące mniejsze środowiska. Jest patronem medialnym cyklu Mistrzostw Polski Pojazdów Zabytkowych i Pucharu Polski Pojazdów Zabytkowych, Mistrzostw Polski w Rajdach Historycznych.

Więcej informacji znajduje się na stronie:

Źródło: Polskie Badania Czytelnictwa: Audyt PBC oraz Badanie PBC „Zaangażowanie w reklamę”. Licencja – wyniki badania mogą być wykorzystywane bez ograniczeń czasowych i bez dodatkowych opłat, pod warunkiem wskazania w każdym przypadku ich źródła. Licencja nie obejmuje prawa modyfikowania wyników (w szczególności tworzenia z nich nowych wskaźników i elementów nowych wyników), ani wykorzystywania ich jako przedmiotu transakcji handlowej, za wyjątkiem płatnego rozpowszechniania artykułów prasowych internetowych, audycji radiowych i programów telewizyjnych.