Rejestracja na szkolenie

SZKOLENIE: „NOWE WSKAŹNIKI ROZPOWSZECHNIANIA PRASY W 30 MINUT!”

Zapraszamy na otwarte, bezpłatne szkolenie z nowych wskaźników Audytu PBC! Ze względu na zmiany, które wprowadziliśmy od początku tego roku w Regulaminie Kontroli Rozpowszechniania Prasy, od maja 2022 będziemy publikować raporty w oparciu o nowy system deklarowania i prezentowania danych.

informacja prasowa o nowych wskaźnikach audytu

Główne korzyści z wprowadzonych zmian w audycie to:

  • uproszczona forma raportowania, dostosowana do aktualnych trendów rynkowych
  • proste i zrozumiałe parametry, przydatne zarówno w pracy analityków mediowych, reklamodawców i wydawców
  • wiarygodne i audytowane dane o rozpowszechnianiu prasy w Polsce

Dzięki szkoleniu dowiecie się, co oznaczają poszczególne wskaźniki, jak się łączą, co jest niezbędne dla tworzenia poprawnych raportów z uwzględnieniem zmian, które weszły w życie od 2022 roku. Zapraszamy na szkolenie pracowników domów mediowych, analityków, którzy na co dzień zajmują się tematyką rynku prasowego, dziennikarzy, reklamodawców oraz inne osoby zainteresowane tematem.

Szkolenie odbędzie się w trybie online, 3 czerwca 2022 roku, w godz. 11:00-11:30
prelegent
irena nowicka

Irena Nowicka

Główny specjalista ds. kontroli | Polskie Badania Czytelnictwa

Irena Nowicka współtworzyła nowy Regulamin kontroli rozpowszechniania prasy. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w audycie rozpowszechniania prasy, które zdobyła pracując w Związku Kontroli Dystrybucji Prasy, a od 2020 roku – w Polskich Badaniach Czytelnictwa.

Rozwijała swoją wiedzę współpracując z wydawcami prasy i biegłymi rewidentami przeprowadzającymi audyty. Prowadzi szkolenia dla wydawców i audytorów. Reprezentuje PBC (wcześniej ZKDP), w kontaktach z międzynarodową federacją IFABC (International Federation of Audit Bureaux of Certification) skupiającą biura audytu na całym świecie.

Żeby zgłosić chęć uczestnictwa w szkoleniu wystarczy wypełnić poniższy formularz.
REJESTRACJA

Rejestracja na to wydarzenie jest już niedostępna.