Własny Biznes Franchising

TYTUŁ: Własny Biznes Franchising

CZĘSTOTLIWOŚĆ: miesięcznik
TYP: Płatny
ZASIĘG: Ogólnopolski
OPIS TYTUŁU: "Własny Biznes FRANCHISING" ukazuje się od 2003 roku. Jest sprzedawany w salonach Inmedio, Relay, Kolporter, Ruch, EMPiK, na stacjach paliw i w marketach. Ok. 10 proc. nakładu trafia do prenumeratorów. Magazyn specjalizuje się w tematyce biznesowej, w szczególności zajmuje się sektorem małych i średnich przedsiębiorstw. Pismo przedstawia najnowsze wydarzenia rynkowe, doradza obecnym i przyszłym przedsiębiorcom oraz omawia zmiany w polskim prawie i podatkach.
Średnia objętość 128 str.
Podstawowa cena egzemplarzowa -
Wymiary

282 mm wysokości

210 mm szerokości
Rodzaj papieru

Okładka: 200 g/m² WFC Gloss sweet

Środek: 80 g/m² LWC Hi Brite Gloss
Cennik reklam -

KONTAKT

Profit System Sp. z o.o.
ul. Brązownicza 16
01-929 Warszawa
www.profitsystem.pl
SPRZEDANE ROCZNE EGZEMPLARZE
Własny Biznes Franchising
Średnia
Sprzedaż wydań drukowanych 1 975
INFORMACJE WYDAWCY
DODATKOWE AKTYWNOŚCI

Wydawca magazynu "Własny Biznes FRANCHISING" jest również organizatorem corocznych Targów Franczyza w Warszawie oraz regionalnych targów franczyzowych "Pomysł na firmę" w Katowicach.

Więcej informacji znajduje się na stronie:

Źródło: Polskie Badania Czytelnictwa: Audyt PBC oraz Badanie PBC „Zaangażowanie w reklamę”. Licencja – wyniki badania mogą być wykorzystywane bez ograniczeń czasowych i bez dodatkowych opłat, pod warunkiem wskazania w każdym przypadku ich źródła. Licencja nie obejmuje prawa modyfikowania wyników (w szczególności tworzenia z nich nowych wskaźników i elementów nowych wyników), ani wykorzystywania ich jako przedmiotu transakcji handlowej, za wyjątkiem płatnego rozpowszechniania artykułów prasowych internetowych, audycji radiowych i programów telewizyjnych.