W Sieci Historii

TYTUŁ: W Sieci Historii

CZĘSTOTLIWOŚĆ: miesięcznik
TYP: Płatny
ZASIĘG: Ogólnopolski
OPIS TYTUŁU: Najpopularniejszy, najwyżej ceniony i najchętniej kupowany miesięcznik historyczny w Polsce, konsekwentnie utrzymujący pozycję lidera w tym segmencie.Tytuł cechujący się wysokim poczuciem szlachetnego patriotyzmu i dumy narodowej. Rzetelnie i ciekawie opowiada historię bez pomijania niewygodnych faktów z przeszłości. Ceniony przez czytelników za wysoką jakość merytoryczną. Atutem magazynu jest zespół najlepszych ekspertów i autorytetów publikujących pod kierownictwem uznanego historyka i zarazem redaktora naczelnego - prof. Jana Żaryna, co gwarantuje czytelnikom znakomitą lekturę i teksty na najwyższym poziomie naukowym oraz edytorskim.
Średnia objętość 100 str.
Podstawowa cena egzemplarzowa -
Wymiary

267 mm wysokości

205 mm szerokości
Rodzaj papieru

Okładka: wysokogatunkowy papier powlekany typu WFC

Środek: wysokogatunkowy, niepowlekany papier typu offsetowego
Cennik reklam Link do cennika

KONTAKT

Fratria Sp. z o.o.
ul. Legionów 126-128
81-472 Gdynia
www.fratria.pl
SPRZEDANE ROCZNE EGZEMPLARZE
W Sieci Historii
Średnia
Sprzedaż wydań drukowanych 10 703
Sprzedaż e-wydań 59
INFORMACJE WYDAWCY
DODATKOWE AKTYWNOŚCI

Sieć Przyjaciół ww.facebook.com/wsiecihistorii Patronaty nad najważniejszymi wydarzeniami i publikacjami związanymi z upowszechnianiem wiedzy historycznej i postaw patriotycznych."Historia jest ciekawa"

Więcej informacji znajduje się na stronie:

Źródło: Polskie Badania Czytelnictwa: Audyt PBC oraz Badanie PBC „Zaangażowanie w reklamę”. Licencja – wyniki badania mogą być wykorzystywane bez ograniczeń czasowych i bez dodatkowych opłat, pod warunkiem wskazania w każdym przypadku ich źródła. Licencja nie obejmuje prawa modyfikowania wyników (w szczególności tworzenia z nich nowych wskaźników i elementów nowych wyników), ani wykorzystywania ich jako przedmiotu transakcji handlowej, za wyjątkiem płatnego rozpowszechniania artykułów prasowych internetowych, audycji radiowych i programów telewizyjnych.