Formularz wydawcy

Sprawny. Marketing

TYTUŁ: Sprawny. Marketing

CZĘSTOTLIWOŚĆ: Kwartalnik
TYP: Płatny
ZASIĘG: Ogólnopolski
OPIS TYTUŁU:

Sprawny.marketing to magazyn o skutecznym i ekonomicznym marketingu, który ma bardzo poradnikowy charakter. To co wyróżnia ten tytuł, to m.in. brak treści sprzedażowych w artykułach, stałe działy agencji Tigers, Socjomania, MaxROY.agency, digitalk i GoldenSubmarine oraz rubryka z nowościami z m.in. takich obszarów jak Google, Google Ads, SEO, social media, komunikatory internetowe, Allegro, Amazon, rynek azjatycki czy RUnet.

Średnia objętość 176 str.
Podstawowa cena egzemplarzowa 47 zł
Wymiary

297 mm wysokości

210 mm szerokości
Rodzaj papieru -
Cennik reklam -

KONTAKT

Sprawny. Marketing
60-754 Poznań
https://www.sprawnymarketing.pl
INFORMACJE WYDAWCY
EVENTY

Sprawny.marketing jest organizatorem konferencji I Love Marketing - w tym roku odbędzie się już XIII edycja tego wydarzenia - a także cyklu szkoleń z marketingu internetowego, które odbywają się 5 miastach w Polsce.

DODATKOWE AKTYWNOŚCI

Sprawny.marketing to nie tylko magazyn o tym samym tytule, ale również cykl szkoleń z marketingu internetowego, konferencja I Love Marketing, blog oraz platforma premium.sprawny.marketing. Social media, w których można nas obserwować: Facebook (prawie 96 tys. polubień), LinkedIn (ponad 44 tys. obserwujących), Instagram (ponad 18 tys. obserwujących) oraz Twitter (ponad 7 tys. obserwujących).