Formularz wydawcy

Miesięcznik Praktycznego Sadownictwa – Sad

TYTUŁ: Miesięcznik Praktycznego Sadownictwa – Sad

CZĘSTOTLIWOŚĆ: Miesięcznik
TYP: Płatny
ZASIĘG: Ogólnopolski
OPIS TYTUŁU: „Miesięcznik Praktycznego Sadownictwa Sad” – wydawany od 2006 r. przez Plantpress Sp. z o.o. i kolportowany na terenie całego kraju. Porusza wszelkie zagadnienia związane z uprawą drzew owocowych. Zawarte w nim informacje dotyczącą doboru odmian, wyboru materiału szkółkarskiego, ochrony roślin przed chorobami, szkodnikami i chwastami, nawożenia, mechanizacji prac w gospodarstwie, cięcia i prowadzenia drzew oraz przechowalnictwa. Duża liczba materiałów przygotowywana jest przez redaktorów na podstawie wywiadów przeprowadzanych w najlepszych krajowych i zagranicznych gospodarstwach sadowniczych.
Średnia objętość 82 str.
Podstawowa cena egzemplarzowa 12 zł
Wymiary

280 mm wysokości

200 mm szerokości
Rodzaj papieru

Okładka: kreda błysk

Środek: kreda półmat
Cennik reklam -

KONTAKT

Plantpress Sp. z o.o.
30-133 Kraków
https://www.plantpress.pl
ROZPOWSZECHNIANIE WYDANIA W KW. SUMA: 11 000
-
Rozpowszechnianie Wydania 5 500
Sprzedaż wydania 3 002
Marka i jej treść w internecie
-
INFORMACJE WYDAWCY
PORTFOLIO TYTUŁU

Czereśnia, Informator - Biuletyn Związku Sadowników Rzeczpospolitej Polskiej. Do całorocznej prenumeraty - „Program ochrony roślin sadowniczych”.

DODATKOWE AKTYWNOŚCI

Współorganizator targów: Międzynarodowe Targi Agrotechniki Sadowniczej FruitPRO, Spotkania Sadownicze Sandomierz, organizator Letnich Pokazów Czereśniowych i innych konferencji. Uczestnik wszystkich targów branżowych , ogrodniczych – patron medialny.

POD TYM LINKIEM MOŻESZ POBRAĆ RAPORT: