Magazyn L.O.L. Surprise

TYTUŁ: Magazyn L.O.L. Surprise

CZĘSTOTLIWOŚĆ: miesięcznik
TYP: Płatny
ZASIĘG: Ogólnopolski
OPIS TYTUŁU:

Magazyn L.O.L. Surprise! oparty jest na laleczkach L.O.L. Surprise!, które w szybkim tempie zdobywają zarówno kolejne rynki na świecie jak i serca młodych czytelniczek. Magazyn adresowany jest w głównej mierze do dziewczynek w wieku 4-10 lat, fanek dobrej zabawy i laleczek L.O.L. Surprise! Każde wydanie zawiera mnóstwo atrakcji, quizów, zadań, plakatów, newsów ze świata LOL, eksperymentów i konkursów, w których można wygrać oryginalne zabawki L.O.L. Surprise!

Średnia objętość 36 str.
Podstawowa cena egzemplarzowa 12.99 zł
Wymiary

273 mm wysokości

205 mm szerokości
Rodzaj papieru

Okładka: Galerie Bright Plus 60g

Środek: Galerie Bright Plus 60g
Cennik reklam Link do cennika

KONTAKT

Media Service Zawada Sp. z o.o.
04-028 Warszawa
www.msz.com.pl
SPRZEDAŻ WYDANIA W KWARTALE SUMA: 16 616
-
Sprzedaż Wydania 16 616
Sprzedaż Wydania Drukowanego 16 616
Marka i jej treść w internecie
-
INFORMACJE WYDAWCY
PORTFOLIO TYTUŁU

L.O.L Surprise! O.M.G L.O.L. Surprise! Dodaj kolorów; L.O.L. Surprise! Zadania do ścierania; L.O.L Surprise! Zakręcone labirynty; L.O.L Surprise! Obłędnie StyLOVE; L.O.L. Surprise! Wodne kolorowanie

EVENTY

Cykliczna współpraca z kinem Sokół w okresie Bożego Narodzenia oraz Dnia Dziecka (kolportaż ulotek, przekazanie uczestnikom eventów magazynów LOL Surprise)

DODATKOWE AKTYWNOŚCI

Współpraca z jednymi z bardziej rozpoznawalnych youtuberów dziecięcych w Polsce, jak np. Siema tu Marcel czy Muffinaart, w ramach dedykowanych filmików promocyjnych; recenzje magazynu na popularnych blogach parentingowych oraz portalach dla dzieci i rodziców; mailingi wysyłane z bazy Media Service Zawada.

POD TYM LINKIEM MOŻESZ POBRAĆ RAPORT: