Formularz wydawcy

Forum

TYTUŁ: Forum

CZĘSTOTLIWOŚĆ: Dwutygodnik
TYP: Płatny
ZASIĘG: Ogólnopolski
OPIS TYTUŁU:

FORUM ukazuje się od 1965 r. Od 2013 r. wydawane jako dwutygodnik z podtytułem Najciekawsze historie świata. Pismo zamieszcza teksty pochodzące z renomowanych zagranicznych tytułów ale nie stroni też od własnych artykułów. Publikuje wywiady z nietuzinkowymi ludźmi, przybliża sylwetki polityków, twórców kultury, liderów społecznych. Powikłane ludzkie losy, niezwykłe historie i dramatyczne wydarzenia prezentuje z innej, niż tylko polskie spojrzenie, perspektywy. W fascynujących reportażach zabiera czytelników do miejsc nieoczywistych. Przejrzysty layout, zdjęcia najlepszych fotografów i karykatury znanych rysowników dopełniają ofertę pisma.

Średnia objętość 84 str.
Podstawowa cena egzemplarzowa 10.99 zł
Wymiary

275 mm wysokości

215 mm szerokości
Rodzaj papieru

Okładka: Royal Roto Glos 115 gsm

Środek: Exo 76 gsm
Cennik reklam Link do cennika

KONTAKT

Polityka Sp. z o.o. Spółka Komandytowo-Akcyjna
02-309 Warszawa
https://www.polityka.pl
SPRZEDAŻ WYDANIA W KWARTALE SUMA: 44 308
-
Sprzedaż Wydania 6 330
Sprzedaż Wydania Drukowanego 6 257
Sprzedaż E-wydania 73
Marka i jej treść w internecie
-
Strona internetowa www.forumdwutygodnik.pl
INFORMACJE WYDAWCY
PORTFOLIO TYTUŁU

Świat i ludzie - wydanie specjalne dwutygodnika FORUM ukazujące się na przełomie roku. Zawiera prognozy, analizy, sylwetki i wywiady. Publikacja zabiera czytelników w pasjonującą podróż po wszystkich kontynentach i najważniejszych, najbardziej zapalnych miejscach globu, portretując jednocześnie najważniejsze postacie, których decyzje mają wpływ na losy państw, społeczeństw i jednostek.

EVENTY

  

DODATKOWE AKTYWNOŚCI

Dwutygodnik Forum oprócz wydania drukowanego jest także dostępny w postaci subskrypcji cyfrowej na stronie www.forumdwutygodnik.pl
http://www.forumdwutygodnik.pl/

POD TYM LINKIEM MOŻESZ POBRAĆ RAPORT: