Aktualności

Archiwum
16.11.2015

Pierwsza Konferencja PBM

16 listopada odbyła się pierwsza konferencja zorganizowana przez Porozumienie Badaczy Mediów. Spotkanie adresowane było do dziennikarzy zajmujących się analizą rynku medialnego, reklamowego i badawczego.


Główną częścią konferencji były prezentacje przedstawicieli poszczególnych badań konsumpcji mediów.

 

Czytaj dalej...

20.10.2015

Powstało Porozumienie Badaczy Mediów

Największe polskie organizacje specjalizujące się w pomiarze mediów, zawiązały Porozumienie Badaczy Mediów. Inicjatywę utworzyły organizacje odpowiadające za standardy pomiaru mediów na polskim rynku: prasy (Polskie Badania Czytelnictwa), telewizji (Nielsen), radia (Komitet Badań Radiowych), internetu (Polskie Badania Internetu), monitoringu rynku reklamy (Kantar Media).

Misją Porozumienia Badaczy Mediów jest budowanie wartości i wiarygodności badań mediów, promowanie badań będących standardami na rynku (akceptowanymi przez większość graczy: właścicieli mediów, agencje mediowe i reklamodawców) oraz promowanie dobrych praktyk badawczych i standardów jakości w realizacji badań.

 

Czytaj dalej...

07.04.2014

Zaproszenie na debatę IAA: "Perspektywy dla prasy 2014-2015"

Zarząd Miedzynarodowego Stowarzyszenia Reklamy (IAA) w Polsce zaprasza na debatę pt. „Perspektywy dla prasy: 2014-2015”, która rozpocznie się 22 kwietnia br. o godzinie 15:00 w Pałacu Sobańskich w Warszawie, Al. Ujazdowskie 13.

Tematem dyskusji będą kluczowe wyzwania i szanse stojące przed wydawcami prasowymi w najbliższych 24 miesiącach. W panelu mają wziąć udział najbardziej wpływowi przedstawiciele wydawców, marketerów, mediów, agencji reklamowych i domów mediowych w Polsce.

 

Czytaj dalej... 

Partnerzy

Partnerzy

-->